Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Logotyp_nERGO

OKNA N.ergo PCV to najtańsza linia produktów w ofercie MS. Dobór standardowego wyposażenia to kompromis pomiędzy przystępną ceną, a wysoką jakością. OKNA N.ergo PCV polecamy szczególnie do mieszkań w blokach, osiedli wielorodzinnych, instytucji oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam na dobrej jakości w niskiej cenie.

Grafika nERGOOkna nERGO mogą posiadać klasyczne płaskie kształty lub zaokrągloną od strony zewnętrznej linię w wersji półzlicowanej. Standardowa, zaokrąglona listwa przyszybowa harmonizuje z każdym rodzajem pomieszczenia.

Dwie wersje okien nERGO

Okna te pomimo swojej niskiej ceny, są solidnym produktem gwarantującym zadowolenie przez lata użytkowania. Produkowane są na bazie szerokiego profilu 5-komorowego 73 mm w systemie Salamander-Brügman AD wyposażonego we wzmocnienia stalowe. Konstrukcja profilu ramy i skrzydła zapewnia dobre własności statyczne (sztywność), dobre wyciszenie (RW≥35dB ) oraz standardowe parametry termoizolacyjne. Przy zastosowaniu pakietów trzyszybowych mogą konkurować z innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami.

Parametry Uw z pakietem Ug=0,5W/m2K

W podstawowym wyposażeniu znajdują się okucie SIEGENIA Favorit z mikrowentylacją. Kolorystyka została ograniczona do oklein Złoty Dąb, Orzech, Antracyt oraz oczywiście koloru białego.

Klamka biała.Okucie MACO MultiTrend

Okna PCV nERGO to przystępny produkt o parametrach nieustępujących droższym oknom pretendującym do miana klasy premium.

Przekrój okna nERGO

Newsy

Sterowanie radiowe do rolety za 1zł!

Z uwagi na ogromne zainteresowanie klientów i spektakularny sukces poprzedniej edycji promocja powróciła!

Nie przegap okazji i skorzystaj z możliwości wyposażenia zamawianych rolet w sterowanie radiowe za symboliczną dopłatę 1zł netto!

Więcej…